مرجع معرفی تولیدکنندگان مبل
مرجع معرفی تولیدکنندگان مبل

درباره سیتی مبل

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصولات و یا خدماتی برای عرضه به بازار دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند. در این بین یک وبسایت آگهی می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند. سیتی مبل هم یکی از وبسایت های آگهی محور است که فعالیت خود را از سال 1400 آغاز نموده است.

سیتی مبل (شهرمبل) به صورت تخصصی قرار است انواع مبلمان را در سایت خود معرفی کند.

هدف از تاسیس این وبسایت معرفی تمام تولیدکنندگان و فروشندگان صنعت مبل می باشد. تا خریداران بتوانند به صورت مستقیم از تولیدکننده اصلی خرید خود را انجام دهند تا محصول با کیفیت و قیمت مناسب تری را تهیه کنند.

مطمئناً شما هم مانند دیگر تولیدکنندگان از ظاهر یکنواخت بازار خسته شده اید و به دنبال فضای مطمئن جهت تبلیغات کسب و کارتان هستید. سایت های آگهی محور و نیازمندی زیادی وجود دارند که می توانند خدماتی را ارائه دهند. اما سایت آگهی محور سیتی مبل تاسیس شده تا به صورت تخصصی به تولید کننده مبلمان کمک کند محصولات خود را در بازار معرفی کند.

 

نیازمندی‌های ریز و درشت شما در وب سایت شهرمبل

در سیتی مبل به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس شهر و محله دسته‌بندی کنید تا افراد محدوده شما بتوانند شما را پیدا کنند.

 

نحوه قرار دادن آگهی در سیتی مبل

بر روی «ثبت آگهی رایگان» کلیک کنید و بعد از ثبت نام  آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای هر یک از محصولاتتان 4 عکس نیز انتخاب کنید. سعی کنید بهترین عکس های ممکن را به نمایش بگذارید.

به این ترتیب کاربران سیتی مبل به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

خرید و فروش بی‌واسطه

در سیتی مبل مشتری مستقیماً با تولید کننده تماس می‌گیرد و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت نمایید که در خرید و فروش شما (سیتی مبل) هیچ دخالتی ندارد.